Голодування. День другий. Підсумки та думки.

Трохи болить голова. Кажуть, що від голоду часто таке буває. Цей факт звичайно стимулює плюнути на це все, сісти і поїсти. “Адже голодувати – це не нормально”. “Адже не немає нічого просто так”. “Бог не наділяв би нас властивістю їсти ,якщо б цього нам було не потрібно. Адже так?”. Думки продовжують довбати душу, в очікуванні на те, що ось-ось і в них щось вийде.

Але в них виходило колись. Коли я ще малим, в час великого посту пробував не їсти в страсний четвер та в п’ятницю. Думки говорили те саме. Симпоми були ті самі. Брав страх, що з тілом може статися щось не те. І саме цей страх переборював мене. Та коли після декількох поразок я набрався злості, і все таки в якийсь то рік вистояв 5 днів без їжі, я переконався, що це все просто-на-просто банальні страшилки для дорослих. Ніякої шкоди воно мені не приносило. Натомість, я ставав себе набагато краще та здоровіше почувати. З’явилась ясність в голові та гордість за самого себе. І, я думаю, якщо  – дитина з гастритом змогла таке зробити – це під силу кожному. Хіба що рекомендую тим у кого гастрит пити кожного ранку чайну ложку прополісу та запивати  ложкою оливкової олії. Це гоїть рани. Найбільше ефективно це на 3-4 дні коли вже шлунковий сік виділяється менше, а їжа не заважає гоїнню.

Другий день пройшов теж, на диво, спокійно. Про голод згадувалося не так часто. Може це тому, що роботи мав дуже багато і часу не було думати про щось інше. Тим не менше описую свої відчуття, які аж ніяк не претендують бути загальними фактами. У кожного голодування проходить по різному, але і є багато спільного.

Хотів би відмітити, що на другий день дуже підсилилось відчуття запаху. Запах вчувався у будь яких місцях, де навіть він не мав би вчуватись. Чи то в закаулках, чи то в автобусі. Не впевнений, що він завжди був реальний:)

Останнє, що хотілося б відмітити, те, що запах частково втамовував голод. Знаю, це дивно звучить. Але принюхавшись у запах щойно спеченого хліба, що долинав із пекарні навпроти дому, мені на якийсь час вдавалося втамувати голод. Складалось враження, що я попоїв. Не знаю чим це пояснити, але це потребує подальших досліджень.

ммммммммм……….;)

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s