ЧУДО

Закон «зуб за зуб» треба розуміти не як такий, що спонукає людей відповідати людині тим же злом, що вона заподіяла тобі. Ні! Цей закон лише забороняє робити більше. Якщо ж людина не віддасть злом на зло, то вона не переступить закон. Ніхто її засуджувати не буде. Вона переступить закон, коли за зуб виб’є два зуби. Отоді це буде неправильно. Таким чином закон «Зуб за зуб» окреслює ту межу зверху, за яку людина не повинна переступати і в такому випадку ніяких суперечностей старозавітнього закону зі словам Христа тут немає.

Тоді прийшов Ісус і ще більш уточнив закон. Ще більше зупинив свавілля. Він сказав : “Якщо вам вчинили зло, то не відповідайте злом на зло а робіть добро. Добром відповідайте на зло і будете спасенні!”.

Отже, перший закон заборонив ПОМСТУ, ЯКА Б БУЛА БІЛЬШОЮ за заподіяну шкоду, а другий закон і ЗОВСІМ ВІДМІНИВ ПОМСТУ. Так чи інакше, ці два закони не суперечать один одному, а є так званими суміжніми сходинками на шляху до Бога.

Виникає питання: “Чому не можна було одразу ввести закон лівої щоки, а так морочити людям голову?”.

На все свій час, і своє місце. І лише Богу відомо, як краще. І він відкривається нам поступово. Я гадаю, що якщо би одразу в ті дикі часи прийшов Христос, і сказав любити ворога – його б одразу вбили. З першого слова. Ніхто б навіть слухати не захотів. Не ті цінності у людей, не те розуміння.

step-by-step-banner

Під час будівельних робіт, велику вагу піднімають домкратом. Бо якщо намагатись самотужки одразу підійняти брилу, можна сильно собі нашкодити, чи просто нічого не вийде.

Звичайно, Бог з самого початку міг з’явитися перед всіма людьми, показати два три “мега-чуда”, доказавши цим самим, що він Всемогутній. Дати свій детальний закон, і піти, періодично з’являючись персонально кожному, хто засумніваюється і показуючи йому свої фокуси для затвердження його віри. Ах би класно було, правда?

Tom the Dancing Bug
Tom the Dancing Bug God-Man thumbnail image

Але є одне але – Бог так і робить. Ви не повірите, але Бог кожного дня нам являється, і все, що нас оточує – вже саме по собі чудо. Все життя – це чудо, кожен день – це фокус.

Але ми привикли…І не бачимо того.

2112835_f520

Чи знали ви, що для маленької дитини побачити, що з нема падає сніжинка, це таке саме чудо, як побачити, що догори, сам по собі, підіймається важкезний камінь?

Чому ж для нас падіння сніжинки – звичне явище, а якщо камінь сам по собі завис в повітрі – так це вже невимовне чудо?!

А тому, що ми вже звикли до снігу, а такого ще не бачили. Але, якщо би ми на протязі життя б зустрічали багато каміння висячих в повітрі – для нас це вже б теж не було чудом. І на питання “чому воно висить?”, ми б казали : “так ж каміння в повітрі тримає спеціальне “камінно-повітряне” поле, що тут не звичайного? Природа така”. І для підтвердження того продемонстрували б дві-три формули, які би ми вивели на основі своїх спостережень. І назвали б це наукою. А до чого тут Бог, правда? Наука і тільки.

І ми після цього називаємо себе розумними? Якого чуда нам ще треба?

Як ще доказати людині що Бог є? Можна, звичайно, щоб зійшов на землю якийсь напівпрозорий велет, і сказав : “Я Бог! Поклоняйтеся мені!”.

Але чи хоче цього людина, чи хоче цього Бог?

Що би ви вибрали, будучи дитиною – живу собаку, чи іграшкову? Напевне живу. Нехай жива менш послушна, але вона жива.

Так само  і Бог. Він не хоче заставляти нас щось робити. Йому не треба маріонеток. Бог не хоче силоміць нам нав’язувати щось. Якщо нам цікаво знати правду, будь ласка – маєте письмо, думайте, вивчайте, якщо ж вам не цікаво – Бог не буде силою вам стукати в двері і казати : “а чому ви не вірити в мене?”.  Бог поважає нас, і тому не нав’язує себе. Дає свободу вибору. Щоб ми самі захотіли добровільно з ним жити.

Щоб ми самі його збагнули. І якщо ви далі думаєте, що Бог виглядає як людина–велетень, з сивою бородою, то все, що я можу вам порадити – глибше вивчайте письмо. І тоді вам відкриються очі і ви побачите Бога. Але не тому, що він появиться перед вами. А тому, що він ніколи і не зникав.

Åæåäíåâíàÿ ôîòîïîäáîðêà.13 ÿíâàðÿ 2012 ãîäà (100 ôîòî )

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s